Çeşitli Ebatlarda Aydınlatma Direkleri

Aydınlatma direkleri insanların karanlık ortamlarda daha iyi görüş sağlamaları için çeşitli boyunlarda üretilen gereçlerden birisidir. Aydınlatma direkleri üretildiği zaman konulacağı ortama göre renkli hale getirilmesi gerekir. Bununu için de bir boyama firması gerekmektedir. BTM kaplama toz boyama hizmeti ile her boyuttaki elektrik direğini boyayarak kısa sürede teslim eder. Hem ekonomik hem de kaliteli olmasından dolayı toz boyama bir çok aydınlatma direği üreticisi tarafından tercih edilir. Aydınlatma direkleri park, bahçe, restoran, cafe, konser alanı, yol gibi her türlü yerde bulunur. Bu direklerin güzel bir renkte bulunması ortama iyi bir hava katacaktır. Özellikle park ve bahçelerde ortamda göze batacak bir renkte olan aydınlatma direkleri hoş olmayacaktır. Bunun için o direklerin toz boyama ile boyalı hale getirilmesi gerekir.

Her 10 metrede bir karşılaşılan aydınlatma direkleri insanlar için görünüş itibariyle rahatsız edici olabilir. Eğer ki kalitesiz şekilde boyanmışsa da bir süre sonra boyası dökülür ve kötü bir görüntü ortaya çıkar. Ancak toz boyama teknolojisi ile aydınlatma direkleri şık ve hoş renklere sahip olabilir. Bursa'nın çeşitli şirketleri ve belediyeleri tarafından tercih edilen BTM kaplama firması aydınlatma direkleri için toz kaplama hizmetini itina ile vermeye devam etmektedir. Elektrostatik toz boyama ile aydınlatma direklerinin ortama uygun bir renge sahip olması sadece saatler alıyor. Hazırladığımız atölyemizde gerekli tüm toz boyama makileeri, kabinleri ve techizatları ile boyama işlemini uyguluyoruz.

Aydınlatma direkleri toz boyama sayesinde son derece güzel bir görüntü sahibi oluyor. Yeni üretilen aydınlatma direklerinin ya da renkleri değiştirilmek istenilen aydınlatma direklerinin toz boyama ile boyanması için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Btm Bursa Toz Boya Kaplama, Kumlama, Bursa - Çeşitli Ebatlarda Aydınlatma Direkleri