İnşaat, İskele, Kalıp Sistemleri

İnşaat sektörünün en önemli malzemelerinden olan iskele ve kalıp sistemleri projenin hızlı ilerlemesi için kullanılır. Kaliteli malzemelerden yapılan kalıplar inşaatın sorunsuz şekilde ilerlemesi ve zamanında teslim edilmesi için önemlidir. Aynı şekilde iskeleler de işçilerin dış ve iç cephelerde çeşitli işleri yapmaları için kullanılıyor. İskele ve kalıp sistemlerine toz boyama yapılması hem görünüş için hem de malzemelerin sağlamlığı için gereklidir. İnşaat sektörü zorlu bir sektördür ve her gün onlarca proje üretilir. Bu projelerde kullanılacak olan iskelelerin ve kalıp sistemlerinin sağlam olması en önemli durumlardan biridir. BTM kaplama olarak firmamız Bursa'nın ve tüm Türkiye'nin inşaat projelerinde kullanılacak olan iskele ve kalıp sistemlerinin toz boyama ile hızlıca boyanması için çalışmaktadır.

Toz boyama teknolojik alt yapı ve uzman personel gerektiren bir işlemdir. Firmamız inşaat şirketleri için hayati öneme sahip olan iskele ve kalıp sistemlerini zamanında teslim edecek şekilde boyayabilir. Binlerce iskele ve kalıp sistemini hızlıca toz boyama ile boyayıp zamanında teslim edecek alt yapıya ve teknolojik yatırıma sahip firmamız seçkin müşterilerine hizmet vermeyi bir şans sayar. Kalıp sistemleri ve iskelelerin proje için ve insan hayatı için ne denli önemli olduğunu biliyoruz. Bu yüzden de toz boyama işlemine gerekli özeni gösteriyoruz. Çalışmalarımız için atölyemizde son teknoloji toz boyama cihazları bulunuyor. Ayrıca bu alanda daha önce onlarca boyama yapan personelimiz de gerekli tüm işlemi titizlikle yerine getirmektedir.

İnşaat sektöründe kullanılan her türlü malzemenin de istenildiği taktirde toz boyama ile boyanabileceğini bildirmek isteriz. Bu malzemelerin başında gleen kalıp sistemleri ve iskelelerin kaliteli şekilde toz boyama yapılması için bize ulaşmanız yeterlidir. Yetkili personelimizden gerekli tüm bilgileri alabilir ve kalınıza takılan sorular çin cevap tabel edebilirsiniz.

Btm Bursa Toz Boya Kaplama, Kumlama, Bursa - İnşaat, İskele, Kalıp Sistemleri