Konveyor Gövdeleri

Konveyör bant sistemi ile cisimlerin belli mesafelerde taşınması için kullanılan makinelerdir. İstenildiği kadar uzatılabilen konveyör sistemleri fabrika, kargo depoları, ürün depoları, büyük işletmeler tarafından kullanılır. Ürünlerin ayrıştırılması için ya da taşınması için personel tarafından yönlendirilen ya da otomatik olarak da çalışan sistemlerdir. Konveyör sistemleri boyanarak bulunduğu ortama uygun bir hale getirilebilir. Konveyör sistemleri toz boyama ile hem dayanıklı hem de daha kaliteli hale gelebilir. Konveyör bant sistemleri gri, siyah, mavi, yeşil, kırmızı ve çok daha farklı renkleye toz boyama ile hızlıca kavuşabilir. Bunun için BTM kaplama olarak biz tecrübeli personelimiz ile hizmet vermekteyiz. Konveyör için toz boyama hizmetimiz yıllardır devam etmektedir.

BTM kaplama olarak gerekli alt yapıya ve personele sahip olmanın ayrıcalığını müşterilerimize de yansıtıyoruz. Müşterilerimizin boyanmasını istediği ürünlerini toz boyama ile hızlıca boyuyoruz. Teslim tarihini geçmeden müşterilerimize boyama işlemini yapıyoruz. Müşteri memnuniyeti ve hizmeti kalitesini en önemli gereksinimler olarak kabul ettiğimizden dolayı son teknoloji toz boyama makinelerine sahibiz. Gerekli yatırımları ve insan gücünü sağlayarak müşterilerimzie toz boyama hizmetini vermeye devam ediyoruz. Konveyör sistemleri Bursa'da ve Türkiye'nin tüm şehirlerinde on binlerce şirket tarafından kullanılıyor. Bu konveyör sistemlerinin sağlamlığının artması ve daha kaliteli hale gelmesi içni toz boyama işlemine tabi tutulması iyi bir tercih olacaktır. Bant sistemi olarak çalışan konveyör üzerinden her gün ürün geçtiği için kalitesine zarar gelebilir. Ancak ilk kullanımdan önce ya da hali hazırla kullanılan konveyör sistemlerinin toz boyama yapılması sağlamlığına katkı verecektir.

Firmamız konveyör sistemleri için en iyi toz boyama hizmetini vermek için çalışmaktadır. Firmamızdan toz boyama hizmeti almak için iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Yetkili personelimiz toz boyama hakkında gerekli tüm bilgiyi tarafınıza ilecektir.

Btm Bursa Toz Boya Kaplama, Kumlama, Bursa - Konveyor Gövdeleri