Profil, U Demirleri, Saç Levha

Profil, u demirleri ve saç levha ürünleri sektör için önemlidir. Kaliteli ve dayanıklı olarak üretilirler. Profiller silindir ve diktörgen pirizma şeklinde üretilirler. U demirleri de adından da anlaşılacağı şekilde bir tarafı boş olacak şekilde uharfine benzer şekilde üretilir. Saç levha düz şekilde üretilen demirdir. Bu 3 malzeme de çeşitli alanlarda kullanılmaktadır. Üretilen profil, u demirleri ve saç levha ürünlerinin de boyanması gerekir. Hem kullanılacağı yere uygun renkte olması için hem de kalitelisini arttırmak amacıyla toz boyama ile boyanır. BTM kaplama olarak biz de profil ürünleri, u demiri ürünleri ve sac levha ürünlerini hızlıca toz boyama yapabiliyoruz. Teknolojik alt yapımız ve yeterli personelimiz ile Bursa'da hizmetlerimize devam ediyoruz.

Çelik metal sektörnün başlıca ürünlerinden olan profil, u demiri ve saç levhalar bir çok sektörde çeşitli amaçlar için kullanılmaktadır. Bu ürünlerin kullanılacağı yere uygun bir renkte olması doğru olacaktır. Ayrıca metal ürünlerin üretiminde koku oluşur ve metal ürünlerin üzerine siner. Bu kokunun ortadan kaldırmak için ve gelecekte tekrar kokunun oluşmaması için toz boyama ile boyanması gerekir. Böylece hem şık bir görünüme sahip olurlar hem de kokusuz olurlar. İçerisinde bulunana çeşitli kimyasallardan dolayı insan sağlığına zarar verecek olan metal ürünlerin doğru doyalar ile boyanması iyi bir tercih olacaktır. Profil üretimi, u demiri üretimi ve saç levha üretimi sanayi şirketleri tarafından çeşitli makineler eşliğinde yapılır. Üretimden kaynaklı kimyasal tepkimeler de olabilir. Tüm bu olumsuz etkilerden kurtulmak için toz boyama yaptırmak gerekmektedir.

Profil, u demiri ve saç levha ürünlerinizin tamamına hızlı ve doğru şekilde toz boyama yaptırmak için bize ulaşabilirsiniz. BTM kaplama olarak uzman personelimiz ve son teknoloji alt yapımız ile hizme vermeye devam etmekteyiz.

Btm Bursa Toz Boya Kaplama, Kumlama, Bursa - Profil, U Demirleri, Saç Levha