Büyük Makina Gövdeleri

Büyük makineler sanayi şirketlerinin vaz geçilmezidir. Aynı şekilde inşaat ve diğer zorlu sektörlerde de kullanıldığı bilinmektedir. Bu makineler ağırdır ve şekitli parçalardan oluşur. Büyük makinelerin en büyük parçası da gövdeleridir. Tek parçadan oluşan ya da bir kaç parçadan da oluşabilen gövdeler makinenin geneli ile uygun ya da bulunacağı ortamla uyumlu şekilde boyanabilir. Boyama işlemi sayesinde makine gövdesinin yüzeyi de daha sağlam olabilir. Darbelere ve çeşitli etkilere karşı dayanıklı olması için katkı sağlayan toz boyama büyük makine gövdeleri için faydalı olacaktır. Büyük makine gövdelerinin boyanması için gerekli ortama, teknolojiye ve personele sahip olan firmamız BTM kaplama bu konuda hizmet vermeye devam etmektedir.

Sanayi, inşaat, makine sektörlerinde bolca bulunan ve sıkça kullanılan büyük makinelerin gövdelerinin toz boyama ile boyanması dayanıklı olması için ciddi manada yardımcı olacaktır. Uzun yıllardır verdiğimiz toz boyama hizmetinde Bursa'daki büyük atölyemizde uzman personelimiz ile çalışmalaya devam ederken Bursa'nın önde gelen firmalarının toz boyama ihtiyaçlarını da karşılıyoruz. Standartlara uygun ve son teknoloji techizatımız ile toz boyama hizmetini gururla veriyoruz. Büyük makine gövdeleri kalınlığına göre ve büyüklüğüne göre çok çeşitlidir. Ancak firmamız tüm boyutlardaki makine gövdelerini boyayacak teknolojik alt yapıya sahiptir. BTM kaplama olarak yaptığımız yatırımlarımızda personel güvenliği ve müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz. Çalışmalarımız zamanında teslim edilmesi ve doğru şekilde toz boyama yapılması firmamızın çalışma koşullarından bir kaçıdır.

Büyük makine gövdeleri için toz boyama hizmeti almak isteyen firmaların bizimle irtibaya geçmesi ve yetkili personellerimzden bilgi almaları gerekmektedir. Daha önce onlarca büyük makine gövdesi boyadığımızdan dolayı da fazlasıyla tecrübemiz bulunmaktadır. Büyük makines gövdesini toz boyama ile boyatmak isteyen müşterilerimizin isteklerini itina ile yerine getirmekteyiz.

Btm Bursa Toz Boya Kaplama, Kumlama, Bursa - Büyük Makina Gövdeleri