Raf Sistemleri

Raf sistemleri market, depo, avm, gibi bir çok yerde kullanılmaktadır. Ürünlerin sergilenmesi, satılması ya da başka amaçlar ile raf sistemleri Türkiye'nin her yerinde işletmeler tarafından kullanılıyor. Rafların ortam ile uygun renge sahip olması daha iyi bir tercih olacaktır. Sadece grip renkte olması dışında diğer renkler de terih edilebilir. Böylece fark yaratılabilir. Toz boyama ile raflar hızlı şekilde boyanır. Kokusuz , sağlam ve yıllarca sorunsuz şekilde dayanabilen toz boya firmamız tarafından kullanılmaktadır. Bursa'nın en büyük toz boyama firmalarından olan BTM kaplama olarak raf sistemlerinin boyanması için gerekli çalışmaları yürütüyoruz. Binlerce rafın hızlıca boyanması ve teslim edilmesi için gerekli alt yapıya sahip olan firmamız uzman pseroneli ile çalışmaya devam etmektedir.

Raf sistemlerinin üretilmesinden sonra müşterilere sunulmadan önce gri renge toz boya ile boyanması sağlamlığına katkı sağlayacaktır. Ancak müşterilerin tercihine göre farklı renklere de toz boyama yapılabilir. Bu sayede raf sisteminin kullanılacağı işletme müşterilerine daha farklı bir alışveriş deneyimi yaşatabilir. Yeni üretilen ya da hali hazırda var olan raf sistmelerinin toz boyama ile sadece günler içinde boyanıp hazır hale getirilmesi firmamız alt yapısı ile mümkündür. Raf sistemleri marketlerdeki gibi 2 metre ya da büyük avmlerdeki gibi 13 metreye kadar çıkmaktadır. Tüm bu raf sistemlerinin hatta daha da büyük raf sistemlerinin toz boyama ile kolayca boyanması için BTM kaplama olarak hizmet vermekteyiz.

Firmamız yıllardır Bursa'da bulunan atölyesinde uzman personeli ile toz boyama yapmaktadır. Daha önce onlarca hatta yüzlerce kez raf sistemleri için toz boyama yaptığımızdan dolayı gerekli bilgi birikimine ve tecübeye sahibiz. Teknolojik alt yapımız ve tecrübeli personelimiz sayesinde toz boyama işlemini raf sistemlerine hılı ve kaliteli şekilde uyguluyoruz. Raf sistemleri için toz boyama yaptırmak istiyorsanız bizimle iletişime geçin ve yetkili personellerimizden gerekli tüm bilgiyi alın.

Btm Bursa Toz Boya Kaplama, Kumlama, Bursa - Raf Sistemleri