Metal Pano, Metal Stand

Üzerine eşya konulan metal pano ve metal standlar ev ve iş yerlerinde kullanılmaktadır. Hoş bir görünüşe sahip olmasından dolayı tercih edildiği bilir. Metal pano ve metal standlar istenilen renge rahatça boyanabilir. Bunun için toz boyama işlemi yapılır. Toz boyama sayesinde metal olan pano ve standlar hzılıca boyanabilir. Hem kaliteli olması hem de uzun yıllar dayanmasından dolayı toz boyama metal pano ve metal stand üreticileri ve kullanıcıları tarafından tercih edildiği görülüyor.

Metal panolar duvarlara asılarak üzerine fotoğraf, kitap, çiçek gibi çeşitli eşyalar konuluyor. Aynı şekilde metal standlara da üzerine gazete, çiçek, sürahi, satılacak bir ürün gibi çeşili eşyalar konuluyor. Metal panoların toz boyama ile hızlı şekilde boyanması BTM kaplama için kolay bir süreçtir. Metal panoların evlerde ve iş yerlerinde duvarlarda kullanıldığı herkes tarafından görülen bir durumdur. Özellikle evlerde metal panolar fotoğrafların asılması için şık bir arka plan sağlar. Aynı şekilde iş yerlerinde de metal panolar müşterilere güzel bir alışveriş deneyimi yaşatmak için kullanılmaktadır. Metal standlar da daha çok iş yerlerinde ürün sergilemek için kullanılıyor. Metal stanların iş yerine uygun bir renge sahip olması müşterileri etkilemek için de iyi olacaktır. Bunun için metal standların toz boyama ile boyanması gereklidir.

BTM kaplama olarak müşterilerimizin metal pano ve metal stand ürünlerini hızlı şekilde toz boyama ile boyararak teslim ediyoruz. Boyama işlemini son teknoloji makinelerimiz ile yaptığımızdan dolayı da insan sağlığına zarar verecek kötü bir durum ortaya çıkmıyor. İş güvenliği konusunda hassas olan işletmememiz boya gibi insan sağlığına zarar veren bir ürünle uiraştığı için gerekli tedbirleri almıştır. Metal pano boyama ve metal stand boyama işlemlerini ürün çokluğuna göre günler içinde yapabilme kapasitesine sahibiz. Metal pano ve metal stand boyama hizmetimizi almak istiyorsanız bize bir telefon açın. Yetkili personel gerekli bilgilendirmeyi yaparak hizmet detaylarını tarafınıza iletecektir.

Btm Bursa Toz Boya Kaplama, Kumlama, Bursa - Metal Pano, Metal Stand