Otomotiv Yedek Parçaları

Otomotiv yedek parçalarının boyanma ihtiyacı olabilir. Bu parçaların boyanması için en iyi seçenek toz boyamadır. Otomotiv yedek parçaları toz boyama ile istenilen renge hızlıca kaliteli şekilde kavuşur. Toz boyama dirençli olmasından dolayı otomotiv yedek parçalarının boyanmasında sıklıkla tercih edilmektedir. BTM kaplama firması olarak yaş boya tesisi, elektrostatik toz boya tesisi ve kataforez tesisi olmak üzere üç tesiste boyama hizmeti vermektedir. Özellikle otomotiv alanında kullanımı tercih edilen kataforez tesisimiz ile Bursa'da hizmet veriyoruz. Toz boyama sektörü her yıl daha geniş bir alana hitap ederken gelişen teknoloji ile beraber kullanılan makineler de modernleşmektedir. Toz boyama makineleri otomotiv yedek parçaları için toz boyamayı çok daha kısa sürede yapabilir hale gelmiştir.

Otomotiv boyama sektöründe toz boyama daha da gelişirken elektrostatik toz boyama da popüler hale gelmeye başlamıştır. Hem daha hızlı sonuç almak hem de kaliteli bir boyama elde etmek için elektrostatik toz boya kullanılması gözle görülür bir artışa geçmiştir. Ayrıca müşterilerin menuniyetini ve yapılan işlemin insanın içine sinmesini sağlamak için de toz boyama işlemi ayrı bir önem bulunduruyor. Eski usül boyalar ya da eski teknolojiye sahip boyamalar ile otomotiv yedek parçaları zamanda açınabilir ve zarar görmesi sağlanabilir. Ancak toz boyama ürünleri ve toz boyama makineleri ile kaliteli ve dirençli bir boyama hizmeti verilebilir.

Otomotiv toz boyama sektöründe Türkiye'nin en önemli markalarından biris haline gelmek için çalışmalarına son hız devam eden firmamız profesyonel çalışanlarımız ve son teknoloji tesislerimiz ile hizmet vermektedir. Otomotiv yedek parçaları toz boyama işlemi sayesinde ne kadar şık ve içe sinen bir renge sahip olduğu verdiğimiz hizmetlerimizde açıkça ortadadır. Aynı şekilde toz boyama yaptığımız işletmemiz Bursa'nın önde gelen otomobil yedek parça firmaları tarafından da tercih edilmektedir. Bursa'da bulunan onlarca otomotiv yedek parça firması toz boyama hizmetimizde faydalanarak ürünlerinin çeşitli renklere gelmesini sağlıyor. Otomotiv toz boyama hizmetlerimizden faydalanmak için bize ulaşın.

Btm Bursa Toz Boya Kaplama, Kumlama, Bursa - Otomotiv Yedek Parçaları